Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Teşkilat emlak'ı yakından tanımaya ne dersiniz?

Gayrimenkul dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Teşkilat emlak, 2005 Ocak ayında, İstanblul’da faaliyete geçti.

Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla Gayrimenkul projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Daima gelişip, gayrimenkul ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Teşkilat emlak olarak, üç farklı markamız ile de, ” Konut, Arsa, Ticari ” gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Teşkilat emlak olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?